REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Uzerimde hükümeti temsil etmenin sorumlulugu var

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Uzerimde hükümeti temsil etmenin sorumlulugu var
132 Görüntüleme
24 Ocak 2010 - 23:35
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Ilçe Baskanligi’na atanan Adnan Yasar Görmez önceki gün resmen görevine basladi. Görevi Hü-seyin Söyler’den devralan Görmez 15 gün içerisinde yeni yönetimi o-lusturacak. Yönetimde radikal bir degisikligin olmayacagini, sadece birkaç ismin degisecegini söyleyen Adnan Yasar Görmez, “Omurgayi büyük ölçüde muhafaza edip yolu-muza kararlilikla devam edecegiz” dedi. En büyük destekçisinin eski Baskan Hüseyin Söyler olacagini söyleyen Baskan Görmez, “Il Genel ve Belediye Meclis üyesi arkadasla-rimiz, yönetim kurulu üyelerimiz, kadin ve gençlik kollarimiz ile bir-likte genel seçime hazirlanacagiz” dedi. Torbali’ya birçok hizmetin ka-zandirilmasi için öncülük etmeye de-vam edeceklerini söyleyen Görmez, “Önceligimiz yeni Hastane ve egitim alanindaki eksiklerin giderilmesi olacak” dedi

YÖNETIMDE RADIKAL DEGISIKLIK YOK
21 Aralik’ta istifa eden Hüseyin Söyler’den bosalan koltuga beklenen atama yapildi ve Adnan Yasar Gör-mez makamina oturdu. Makamindaki ilk gün sorularimiz yanitlayan Adnan Yasar Görmez ilk olarak Hüseyin Söyler ile aralarinda bir sorun olmadiginin altini çizdi. Yönetimi olustururken eski ilçe bas-kanlari Atilla Kaya ve Hüseyin Söy-lerin tavsiyelerini de göz önüne ala-cagini söyleyen Baskan Görmez, “30 kisilik yönetimi olustururken mevcut arkadaslarimiz arasinda çok radikal bir degisiklik yapmayi dü-sünmüyorum. Eski yol arkadaslari-miz ile yolumuza devam edecegiz. Teskilatta büyük farklilik yapmayi düsünmüyorum. Biz bir aileyiz, farklilik söz konusu olamaz” dedi.

“ADNAN YASAR GÖRMEZ’E SAHIP ÇIK”
ADNAN Yasar Görmez’i makaminda ilk tebrik eden kisi eski Ilçe Baskani Hüseyin Söyler oldu. Adnan Yasar Görmez’i Il Baskanligi’na kendisinin tavsiye ettigin, her zaman destekçisi olacagini vurgulayan Söyler, “Biz Torbali teskilatini Adnan Kardesim ile birlikte kurduk. Kendisi son derece dürüst, mükemmel bir insan. Torbali’ya ve AK Parti’ye faydali olacaktir. Il Baskanimiz zaten Görmez’in atandigini bildirmek için ilk olarak gece saat 23.00’te beni aradi. Bana ‘Adnan Yasar Görmez’e sahip çikin’ dedi. Hep birlikte partimizi daha da ileri tasiyacagiz” dedi.

HEDEF GENEL SEÇIMDE BIRINCI PARTI OLMAK
YÖNETIMI olusturduktan sonra ge-nel seçim için hazirliklara baslaya-caklarini söyleyen Adnan Yasar Gör-mez, “Teskilatta baslatacagimiz ha-reketliligi tüm ilçeye yayacagiz. Ka-din Kollari ve gençlik kollari daha aktif bir hale gelecek. Düzenli olarak toplantilar gerçeklestirecegiz. Ma-halle temsilciliklerimizi gözden ge-çirecegiz. Gerekirse yeni temsilcileri atayabiliriz. Yerel seçimin ardindan siyasette bir durgunluk yasandi. Biz teskilat olarak birlik ve beraberlik içerisinde çizgimizi muhafaza edip partimizi hem yerelde hem de genelde iktidara tasimak için canla basla çalisacagiz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web