Büyük Torbalı

Vatandas bilgisayarini reklamlardan seçiyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vatandas bilgisayarini reklamlardan seçiyor
260 Görüntüleme
22 Şubat 2010 - 23:26
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çiçek Pasaji’nda hizmet vermeye baslan Idolya Bilgisayar’in sahibi Mehmet Uygun, vatandasin bilgisayar kullanimi konusunda çok fazla bilinçli olmadigini, TV reklamlarinda gördügü ürünü satin aldigini söyledi

GUNUMUZUN zorunlu ihtiyaç-larindan biri haline gelen bilgisa-yarlar artik her evde yerini ali-yor. Bilgisayarlara olan talebin artmasi beraberinde bilgisayar satis noktalarinin artmasini geti-riyor. Torbali’da faaliyet göste-ren bilgisayarcilara geçtigimiz günlerde bir yenisi daha eklendi. Idolya Bilgisayar Çiçek Pasaji’-nda faaliyete basladi. Yazilim, web tasarimi, bilgisayar satisi, servis ve bakim, güvenlik ve alarm sistemleri ile hizmet veren Idolya Bilgisayar’in isletmecisi Mehmet Uygun, ilçede güvenlik sistemlerine olan talebin her ge-çen gün arttigi söyledi. Uygun, özellikle apartmanlarda güvenlik kameralarinin yogun bir sekilde kullanildigini söyledi.

IHTIYACA BAKILMALI

TEKNOLOJININ gelismesiyle beraber bilgisayar sektörünün de hizla ilerledigini belirterek im-kanlarin artmasiyla halkin bilgi-sayar konusunda bilgisinin de artmaya basladigini söyleyen Uygun “Artik herkesin bilgisa-yarlarla ilgili bir fikri var. Önce-leri sayili yerde bulunan bilgisa-yarlar Torbali’da da her eve gi-rdi. Yasanan gelisimle web tasa-rimi yapmak bile çok kolaylasti. Birkaç arastirmayla çok derin bilgilere ulasilabiliyor. Bilgisa-yar alacak olanlarin öncelikle ih-tiyaçlarina uygun ürünleri seç-meleri çok önemli. Ekonomik ya da son teknolojiyle üretilen bilgi-sayar olmasi hiç önemli degil. Önemli olan ihtiyacinizi en dog-ru sekilde karsilamasi. Fakat Torbalililar bu konuda henüz bilinçlenmis degil. Reklamlarda gördükleri bilgisayarlari almak istiyorlar. Kullanim konusunda da birçok kisi bilinçlenmis durumda” dedi.

APARTMANLAR DA KAMERA SISTEMLERI TERCIH EDILIYOR
KAMERA ve alarm sistemlerine olan talebin her geçen gün arttigi-na deginen Uygun “Özellikle alarm sistemleri güvenlik sistemleri ara-sinda çok etki. Çok üst düzey alarm sistemleri mevcut. Önceleri sadece is yerlerine kurulan kamera sistemleri artik her evde kullanili-yor. Özellikle de apartmanlar da daha fazla tercih ediliyor. Torbali göç alan bir ilçe. Bu nedenle de nüfuz hizla artiyor. Nüfusun hizla artmasi da beraberinde sorunlari getiriyor. Ilçede kimse kimseyi ta-nimiyor. Bu nedenle de kimsenin kimseye güveni yok. Hirsizlik ola-yinin artmasi güvenlik sistemlerine olan talebin hizla artmasini sagli-yor” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web