Büyük Torbalı

Yerel marketçilikte bir ilk: Turhan Kart

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yerel marketçilikte bir ilk: Turhan Kart
386 Görüntüleme
28 Ocak 2010 - 23:06
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük magazalar ve marketler tarafindan uygulanan ‘Özel Müsteri Karti’ hizmeti Torbali’da Turhan Market tarafindan hayata geçirildi. Karta sahip olan müsterilerini çok özel indirimlerden yararlanacak

MAGAZALAR tüketiciye özel sartlar sunan müsteri kartlari ile hem müsterileri-nin kendilerini özel hisset-mesini hem de çesitli avan-tajlardan yararlanmasini sagliyor. Müsteri kartlari yüksek maliyet gerektirmesi nedeniyle sadece büyük magaza ve marketler tara-findan uygulaniyor. Fakat Torbali’da 1940 yilindan beri faaliyet gösteren Tur-han Market tek bir subesi bulunmasina ragmen bir ilke imza atti. Geçtigimiz günlerde ilk olarak 5000 adet müsteri kartini piyasa-ya sunan Turhan Market kisa süre içinde bu kartlarin 1000 tanesi müsterilere da-gitti. Bu karta sahip olan müsterilerinin çok özel indirimlerden yararlanacagini belirten Turhan Market’in sahi-bi Mustafa Turhan, müsterileri-ne bu kartlari hazirlamamiz islerine ve alis veris yapanlara ne kadar önem verdiklerinin bir göstergesi oldugunu belirterek müsterilerinin bu uygulamadan çok memnun oldugunu söyledi.

5000 MUSTERI KARTI
ISINI severek yaptigini ve bu nedenle de en iyi hizmeti sun-mak amaciyla sürekli isine yati-rim yaptigini belirterek bu yati-rimlarin sadece kendilerinin de-gil müsterilerinin de menfaatine olacak yatirimlar olmasini iste-diklerini ve böylece müsteri kartini piyasaya sunduklarini söyleyen Turhan “1940 yilin-dan beri Torbalililara hizmet veriyoruz. Bu süre içinde her zaman kendimizi yenilemeyi ve böylece müsterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefledik. Gelisen teknoloji ile birlikte büyük magazalarin uygula-digi müsteri karti sistemi ile biz de müsterilerimize hiz-met vermek istedik. Bazi büyük magazalar bile müs-teri karti sistemini uygula-yamazken biz tüm imkanla-rimizi kullanarak tüketici-lerin bu kartin avantajlarin-dan faydalanmasini istedik” dedi.

MUSTERILERIMIZ KENDINI ÇOK ÖZEL HISSEDECEK
TURHAN Kart’in müsteri-lerinin kendilerini özel his-setmelerini saglayacagini belirterek sahiplerine çok sayida avantaji olan bu kar-tin ayni zamanda bir müste-ri sadakat karti oldugunu söyleyen Turhan “Bu kart müsterilerimize özel indirim ve avantajlardan yararlanma firsati sunacak. Kart sahipleri yapilan aktivitelerden ve kampanyalar-dan öncelikli olarak haberdar olacak. Ayrica bu kart sayesinde müsterilerimizin özel günlerinden haberdar olacagiz. Böylece özel günlerini hatirlayarak kendilerini özel hissetmelerini saglayacagiz” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web