Büyük Torbalı

Yönetim gençlere ve kadinlara emanet

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yönetim gençlere ve kadinlara emanet
257 Görüntüleme
12 Şubat 2010 - 23:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ÖNCEKI gün Genel Merkez tarafindan onaylanan AK Parti Ilçe Yönetim Kurulu listesinde kadin ve gençlerin sayisinin fazla olmasi dikkat çekiyor. 6 bayan ve 6 yeni genç ismin yer aldigi liste Il Bas-kani Ömür Kabak’in da övgüsünü aldi. Yönetim kurullarinda yer alan kadin ve genç kontenjani Il Teskilati’nda ve Genel Merkez’de büyük bir heyecanla karsilandi. Gençlerin ve kadinlarin siyasette yer almasina büyük önem verdik-lerini söyleyen Ilçe Baskani Adnan Yasar görmez, “Gelecegin partisini kuruyoruz” dedi.

GENÇLERI VE KADINLARI DESTEKLIYORUZ
DAHA güçlü bir teskilat yapisi hedefiyle 18 teskilatta yeniden yapilandirma sürecini basariyla tamamlayan AK Parti Izmir Il teskilatinda, ilçelerde yürütülen yönetim kurullari liste çalismalari da fikir birligiyle sonuçlandi. Buna göre Genel Merkeze gönderilen Torbali dahil 18 ilçenin yönetim kurulu listeleri onaylanarak res-men göreve basladi.
Ilçe Baskani Adnan Yasar Görmez’in listesi Fatih Yildiz, Mehmet Onuk, Mesut Sahin, Ufuk Karakas, Nevzat Aydin, Recep Toprak, M. Nuri Bulut, Mustafa Içöz, Ayse Türegün, Ali Günaydin, Ali Duman, Süleyman Altipar-mak, Abdülkadir Diskaya, Hakan Isbilir, Sümeyra Ayaydin, Filiz Girgin, Emin Solmaz, Hatice Ates, Seyit Avci, Recep Ihsan Gökoglu, Ekrem Albas, Turgut Bulus, Mesude Tuncay, Erhan Bugrul, Türkan Gencer, Zeki Öztas, M. Ali Urasli, Irfan Parlak, Kadir Kayan’dan olusuyor.
Listede kadin ve genç üye sayi-sinin yüksek olmasi dikkat çeki-yor. 31 kisilik yönetim kurulunun yarisina yakini genç ve kadinlardan olusuyor. Kadinlarin ve gençlerin siyasette aktif yer almasini desteklediklerini söyle-yen Ilçe Baskani Adnan Yasar Görmez, “Siyasete ufku genis, üre-ten, arastiran, bilgi sahibi gençler kazandirmak istiyoruz. Ayni sekil-de kadinlarimizin da yönetime kat-kida bulunmasini destekliyoruz. Bu çalismamiz sadece yönetim ku-rulu ile sinirli kalmayacak. Kadin Kollarini ve Gençlik Kollarini da daha aktif hale getirecegiz. Gele-cegin partisini kuruyoruz. Tüm gençlerimizi ve kadinlarimizi AK Parti çatisi altinda siyaset yapma-ya, ilçenin ve ülkenin gelisimine katki sunmaya davet ediyoruz” dedi. AK Parti’nin yeni yönetimi ilk toplantisini sali günü yapacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web