Büyük Torbalı

Zaman

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Zaman
203 Görüntüleme
07 Aralık 2011 - 22:12
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

BASIN bir ülkedeki en önemli unsur-lardan biridir. Kendi içinden çiktigi toplumun hassasiyetlerine, degerlerine saygiliysa; kendi halkinin ferahi, huz-uru ve mutlulugunu hedefliyorsa, o hal-kin sorunlarini yerinde ve zamaninda tespit ediyorsa, o sorunlari çözme yo-lunda kamuoyu olustura biliyorsa; o halkin huzurunu bozmak isteyen her türlü derin tesekkülle cesaretle müca-dele edebiliyorsa, dogruysa, dürüstse… Yani içinden çiktigi milleti gibiyse o zaman gerçekten gerekli ve de fay-dalidir.
Hele bir de her sabah daha bizler uyan-madan evimiz ve dükkânimiza ulasti-riliyorsa… Derin devletin desifre edil-mesi,karanlik güçlerin karanlik oyun-larinin ortaya çikarilmasinda öncüyse….
Evet, Zaman gazetesinden bahsedi-yorum. 25.yilini kutlayan tüm zaman ailesinin bu hakli gururunu paylasi-yorum.
Basin ahlak ve ilkeleriyle teçhiz edil-mis bu basin kurulusumuza daha nice yillar diliyorum…

GELISEN TURKIYE

AVRUPA helikopterine Türk füzesi… Eurocopter, Avrupa’nin dev helikopter üreticisi sirket, önümüzdeki dönemde Türk füzelerini kullanacagini açikladi. Aselsan’in görüntüleme sistemlerini ve Roketsan’in ”cirit” roketleriyle donatila-cak, bu helikopterler.
Türkiye, ekonomik kriz ile bogusan Avrupa ve dünyanin aksine her konuda oldugu gibi gelismesine devam ediyor. Hem ekonomi, hem demokrasi, hem de diger tüm alanlarda dünyada örnek gösteriliyor.
Tüm bu alanlarda oldugu gibi, silah sa-nayinde de kendi ihtiyaçlarini karsila-digi gibi, böyle teknoloji de ihraç ediyor.

ÇIFTÇIMIZE DESTEK

ÇIFTÇIMIZE 290 milyon liralik destek verilecek. Gida, Tarim Ve Hayvancilik Bakanligi, tarimsal destek ödemeleri kapsaminda 289,7 milyon lira ödeme yapacak. Ödemeler süt, kirsal kalkinma ve tarim sigortalari konularini kapsa-yacak. Sigorta için 102 milyon lira, üretilen 1 milyon 525 bin ton süt için 359 bin üreticiye 93,5 milyon lira, kir-sal kalkinma için de 29 bin çiftçiye 94,2 milyon lira ödenecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web