Büyük Torbalı
buyuktorbali-reklam-bahcesehir-mobil

Seçim oyunlarına hazırlıklı olun

Ekim ayında başlayacaktık seçim hareketliliğine. Torbalı Ticaret Odası’yla start alacak olan seçim yoğunluğu Esnaf Odası, Şoförler Odası, Ziraat Odası ve ardından yerel-genel seçimlerle devam edecekti.

Bu Haber 27 Eylül 2017 - 9:42 'de eklendi ve 264 kez görüntülendi.

resim

Ancak yeni yayımlanan KHK ile oda seçimleri 6 ay ertelendi. Bu da demek oluyor seçim heyecanı için biraz daha bekleyeceğiz. 2018’de büyük bir seçim maratonu bizi bekliyor. Çok yoğun geçecek 2 yıl var karşımızda.

Torbalı’nın ve Türkiye’nin kaderini belirleyecek oylamalar yapılacak. STK’larla birlikte yerel ve genel yönetimlerin seçimi çok çekişmeli geçecek kuşkusuz. Çok ciddi çalışmalar var. Hemen hemen herkes sessiz ama derinden çalışıyor.

Tabi seçimler yaklaştıkça muhakkak bu sessizlik yerini büyük bir hareketliliğe bırakacaktır. Çok farklı birliktelikler görebiliriz bu seçimlerde. Her seçimde karşılaştığımız olaylara hazırlıklı olun. Torbalı bu sefer çok çekişmeli ve heyecanlı bir seçim dönemine girecek.

GEDİZ UYUYOR MU?

Özellikle son 1 yıldır aydınlatma direkleri konusunda çok fazla şikayet alıyoruz. Kimi bölgelerde maalesef sokaklar, caddeler karanlığa gömülmüş durumda. Aydınlatma direkleri hiç çalışmıyor.

Bazı aydınlatma direkleri ise gece çalışacağına gündüz yanıyor. Gediz Torbalı İlçe Müdürlüğü’ndeki yetkililer uyuyor herhalde. Bu sorunlar neden çözülmüyor. Tam 1 yıldır sık sık karşılaştığımız konular bunlar.

Ayrıca Başbakan Binali Yıldırım’ın geldiği gün de bu sorun gündeme geldi. Başbakan Yıldırım’ın açılışını yaptığı hastane bölgesinde bazı direklerin aydınlatmaları çalışmıyor. Başbakan Yıldırım bizzat bu konuyu iletmiş yetkililere.

Herkes eteğindeki taşları döksün ve ilçeye yaraşır bir hizmet sunsun.

TAŞCAN’IN SİHİRLİ DEĞNEĞİ

Torbalıspor, geçtiğimiz hafta sonu sezon açılışını gerçekleştirdi. Sezonun ilk maçında kendi sahasında seyircisi önünde adeta şov yaptı Kırmızı Beyazlı takım.

Sabri Taşcan yönetiminde yeni bir yapılanmaya girdiği Torbalıspor. 2017-2018 sezonu öncesinde kadroda oldukça köklü değişiklikler yapıldı. Taraftar, yönetim ve teknik kadroyla birlikte yeni sezon öncesinde kenetlendi.

Çok iyi transferler yapıldı bu sezon. Kadroya dahil edilen yerli yabancı futbolcular oldukça iyi. Lig kalitesinin de üstünde olan futbolcular daha ilk maçta kendilerini gösterdi. Torbalıspor ilk maçında rakip kaleye adeta gol olup yağdı.

Adeta sihirli bir değnek değmiş gibi oldu. Çok daha farklı bir Torbalıspor izleyeceğiz bu sezon anlaşılan. Sezona 7-0’la başlamak takımın motivasyonu ve özgüveni açısından da oldukça önemliydi. Umarım bu yolun sonu 3. Lig olur.

 

 

667Reklamy
BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Torbalı
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal