Büyük Torbalı

7. ayda birinci çikardilar

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
7. ayda birinci çikardilar
253 Görüntüleme
25 Temmuz 2011 - 21:24
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SBS ve üniversiteye hazirlik dahil tüm derslerin verildigi Aktif  Matematik, sektörde henüz 7 aylik tecrübeye sahip olmasina ragmen LYS’de TM-3 alaninda Torbali birincisi çikarmayi basardi

DERSHANECILIGIN son yillarda atak yaptigi Torbali’da sektöre farklilik getiren kurumlardan biri de Aktif Matematik. SBS ve üniversiteye hazirlik dahil tüm derslerin verildigi dershanenin son basarisi LYS’de TM3 alaninda Torbali birincisi çikarmak oldu. Dershane ögrencilerin, Kazimpasa Ilkögretim Okulu ögretmenlerinden Süheyla Yardimci’nin kizi Damla, 494.292 puanla Torbali birincisi oldu. Dershanecilikle uzun yillara dayanan tecrübesi olan Açilay Eroglu’nun sahibi oldugu dershanenin hedefinde yeni basarilar, yeni birincilikler var. Damla’nin hedefinde ise Hukuk okuyup iyi bir avukat olmak var.

TEKNOLOJIDEN FAYDALANILIYOR

ILÇEDE uzun yillar egitim danismanligi yapan Açilay Tekin Eroglu’nun Ocak ayinda hizmete soktugu Aktif Matematik Dershanesi, kisa sürede kendini kanitladi. 400 ögrenci kapasiteli dershanede son sistem teknolojinin tüm imkanlari kullaniliyor. 5 katli 8 dersligi bulunan kurumda egitimler 8 kisilik siniflarda veriliyor. 7 ay önce faaliyete açilan kurumda ilkokul 4. sinif ögrencilerinden ÖSS ögrencilerine kadar egitim veriliyor. Vermis oldugu kaliteli egitimin yani sira bünyesinde egitim gören ögrencilere yönelik sinav streslerinden kurtulmalari için bire bir danismanlik hizmeti veriyor. Aktif Matematik, Torbali’da ilk olan “Akilli Tahta” ve yine Türkiye’de ilk olarak “Akilli Defter” sistemi ile ögrencilerine daha hizli ve pratik egitimler veriyor. Projeksiyon destekli siniflarda hem ögrenci hem ögretmen soruyu yazmakla vakit kaybetmedigi için ayni sürede 3 kat fazla soru çözülüyor. Açilay Eroglu, “Yeniliklerin öncüsü olabilmek için tüm kazancimizi teknolojiye yatiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki, istekler yerine getirildigi oranda basariliyiz.”

YAYINLAR DA IDDIALI

DERSHANENIN iddiali oldugu bir diger alan da basarili yayinevleri ile çalismasi. Her zaman yeniliklerin öncüsü olmaya kararli olduklari, bu kapsamda yenilikleri takip eden yayinevleri ile çalistiklarini söyleyen Açilay Eroglu, “Dershanemiz ögrencilerinin girdikleri tüm deneme sinavlari Eksen Yayinlari ayricaligi ile Türkiye geneli degerlendirilir ve her ögrenci binlerce kisi arasindaki yerini görüp, durumunu en iyi sekilde degerlendirme imkani bulur. Ayrica ögrencilerimizin kendilerine dagitilan tüm yaprak testlerin çözümlerini kendilerine verecegimiz sifre araciligi internetten görebilecekleri için etütlerde ögretmene soru sorma ihtiyaci ortadan kalkar. Biz de bu zamani daha fazla ders için kullaniriz. Bu sayede 8.siniflarimizda haftada en az 20 saat, YGS, LYS gruplarimizda haftada en az 25 saat, mezun gruplarimizda haftada en az 30 saat ders verebiliyoruz. Ders sayilarimizla Torbali’nin en yogun ders veren kurumunun ayricaligini yasiyoruz.” dedi.

Damla gururumuz oldu
SEKTÖRUNDE henüz yeni olan Aktif Matematik, su günlerde ol-dukça gururlu. Dershanenin ög-rencilerinden Damla Yardimci, LYS’de TM-3 alaninda Torbali birincisi oldu. Ayni zamanda Ka-zimpasa Ilkögretim Okulu ögret-menlerinden Süheyla Yardimci-nin da kizi olan Damla, dün ders-hanenin genç sahibi Açilay Eroglu ile bir araya geldi. Birincinin dershanelerinden çikmasindan çok mutlu ve gururlu olduklarini söyleyen Eroglu, Damla’ya bir ömür basari diledi. Hukuk oku-mak istedigini söyleyen Damla-nin basarisinin sirri ise dersi ders-te dinlemek. Kizinin basarisi ile gurur duydugunu söyleyen anne Süheyla Yardimci, “Bir ögretmen olarak hem kizima hem de ögren-cilerime her zaman dersi derste dinlemelerini ögütledim. Bir diger etken de çok kitap okumak.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web