Büyük Torbalı

Kaya, hemşehrileri ile buluştu

Referanduma 20 günden az bir zaman kala ziyaretlerini sürdüren Atilla Kaya, hafta sonu Subaşı, Sağlık, Ahmetli, Arslanlar ve Eğerci’deydi. Yoğun ilgi ile karşılanan genç vekil, önemli mesajlar verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kaya, hemşehrileri ile buluştu
374 Görüntüleme
28 Mart 2017 - 16:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

16 Nisan’da yapılacak referandum için sahadaki çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Torbalı’nın köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerini turladı. Subaşı, Sağlık, Ahmetli, Arslanlar ve Eğerci’ye giden Kaya, vatandaşlardan destek istedi.

BU MİLLETİN KADERİNİ YİNE BU MİLLET BELİRLER
Hemşehrilerine ‘Milletin gözü terazidir’ sözünü hatırlatan AK Partili Kaya, “Bizim her zaman söylediğimiz bir şey var. Her zaman, her şartta, her fırsatta en iyi ve en doğru kararı aziz milletimiz verir. Milletin gözü terazidir, asla şaşmaz. Milletimiz hem içeride ‘evet’ veya ‘hayır’ diyene, hem de dışarıda ‘evet’ veya ‘hayır’ diyene bakar ve kendi konumunu buna göre belirler. Milletimiz her şeyin farkında. Bir tarafta ‘hayır’ çağrısı yapan PKK’nın sözcülerini, bölücüleri, Kandil’dekileri görüyoruz. Yine onların yanında ‘hayır’ çıkması için gayret gösteren FETÖ’yü, DAEŞ’i görüyoruz. Öbür taraftan bunlara her türlü desteği veren Avrupa’yı görüyoruz. Ne kadar çok Türkiye düşmanı varsa, ne kadar çok büyük Türkiye idealinden rahatsız olan varsa ‘hayır’ çıkması için çalışıyor. Biz bunlara bir cevap vereceğiz elbette. 16 Nisan’da millet olarak güçlü bir cevap vereceğiz. Dünya bir araya gelse, hepsi toplanıp karşımıza dursa da biz doğru bildiğimizden şaşmayız. Bu millet kendi göbeğini kendi keser. Bu milletin kaderini yine bu millet kendi belirler. 16 Nisan’da düşmanların üzüleceği, dostların ise sevineceği bir sonuç çıkacak” dedi.

MEMLEKET MESELESİ

AK Parti ve MHP’nin üzerinde uzlaştığı ve milletin önüne getirdiği ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ ile birlikte güçlü yönetim modelinin kapısının açılacağını belirten Kaya, bu seçimin parti, belediye veya milletvekili seçimi olmadığını hatırlattı. Meselenin partiler üstü bir mesele olduğunu ifade eden Kaya, “16 Nisan’da parti seçimi yapmayacağız. Belediye Başkanı veya Milletvekili seçmiyoruz. 16 Nisan’da ülkemizin geleceğini oyluyoruz. Partiler farklı olabilir, düşünceler ayrı olabilir. Biz farklılıklarımızla güzeliz, farklılıklarımızla anlamlıyız. Ancak mesele vatan meselesi, ülkemizin beka meselesi olunca tüm farklılıkları bir kenara bırakmasını da iyi biliriz. Burada yerli ve milli bir duruş göstermek önemli. Herkes çalışmasını yapıyor. AK Parti ve MHP ‘evet’ çıkması için çalışırken, CHP ve HDP birlikte ‘hayır’ çıkması için çalışıyor. Partiler kendi zaviyelerinden propaganda yapıyor, son kararı milletimiz verecek. Biz milletimize sonuna kadar güveniyoruz. Milletimiz, Türkiye’nin güçlenmesi ve büyümesine ‘evet’ diyecektir. Bu bir parti meselesi değildir. Türkiye’nin beka meselesidir. Partiniz ne olursa olsun Türkiye’nin geleceği için gün bir olmak, beraber olmak, iri olmak, diri olmak, birlikte Türkiye olmak zamanıdır. Biz hemşehrilerimize güveniyoruz.” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web