REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

slot

Atatürk Mahallesi’ne 1 okul, 2 anaokulu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Atatürk Mahallesi’ne 1 okul, 2 anaokulu
287 Görüntüleme
16 Mart 2011 - 21:52
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sehit Çavus Haydar Arda Erertingi Ilkögretim Okulu’na 18 derslikli 4 katli ek bina ile 5 derslikli müstakil anaokulu yapilacak.

TORBALI’NIN egitim ala-nindaki en önemli eksiklik-lerinden olan bina eksikligi için Il Milli Egitim Müdür-lügü yetkilileri harekete geçti. Torbali’da siklikla dile getirilen sorunlarin çö-zümü için dügmeye basildi. Buna göre ilk olarak Ata-türk Mahallesi’ne ilkögre-tim binasi ve anaokullari yapilacak. Il Milli Egitim Müdür Yardimcisi Celal Yildiz yaninda getirttikleri mimar ve mühendisle Ata-türk Mahallesi’nde ince-lemelerde bulundu. Ilçe Milli Egitim Müdürü Ruhi Gündogdu, Karsiyaka ma-halle muhtari Aydin Ayay-din ve okul müdürleri ya-sanan okul ihtiyacini tekrar dile getirirken, Yildiz bu sikintilarin yapilacak olan yeni binalarla çözülecegini belirtti. Sehit Çavus Haydar Arda Erertingi Ilkögretim Okulu’na 18 derslikli 4 katli ek bina ile 5 derslikli müs-takil anaokulu yapilacak. Ayrica Fatih Ilkögretim Okulu’nun bahçesine de 10 derslikli anaokulu insa edilecek. Il Milli Egitim ve Ilçe Milli Egitim yetkilileri dün okulda incelemelerde bulundu.

IZMIR Il Milli Egitim Müdür yardimcisi Celal Yildiz baskanligindaki 3 kisilik ekip Sehit Çavus Haydar Arda Erertingi Ilkögretim Okulu ile Fatih Ilkögretim Okulu’nu ziyaret etti. Ilçe Milli Egitim Müdürü Ruhi Gündogdu ve okul müdürlerinin eslik ettigi Yildiz, bölgeye yapilacak olan okul ve anaokulu hakkinda incelemelerde bulundu. Yer tespitinde bulunan Celal Yildiz, en geç Nisan ayi içerisinde ihalenin yapilacagini ve Agustos ayinda da ilk kazmanin vurulacagini belirtti.

IL MILLI EGITIM MUDURU YARDIMCISI YILDIZ GELDI

TORBALI’NIN egitim alanindaki en önemli eksikliklerinden olan bina eksikligi için Il Milli Egitim Müdürlügü yetkilileri harekete geçti. Torbali’da siklikla dile getirilen sorunlarin çözümü için dügmeye basildi. Buna göre ilk olarak Atatürk Mahallesi’ne ilkögretim binasi ve anaokullari yapilacak. Il Milli Egitim Müdür Yardimcisi Celal Yildiz yaninda getirttikleri mimar ve mühendisle Atatürk Mahallesi’nde incelemede bulundu. Ilçe Milli Egitim Müdürü Ruhi Gündogdu, Karsiyaka mahalle muhtari Aydin Ayaydin ve okul müdürleri yasanan okul ihtiyacini tekrar dile getirirken, Yildiz bu sikintilarin yapilacak olan yeni binalarla çözülecegini belirtti. Sehit Çavus Haydar Arda Erertingi Ilkögretim Okulu’na 18 derslikli 4 katli ek bina ile 5 derslikli müstakil anaokulu yapilacak. Ayrica Fatih Ilkögretim Okulu’nun bahçesine de 10 derslikli anaokulu insa edilecek.

SEHIT ÇAVUS’A 18 DERSLIKLI EK BINA

EKIBE eslik eden Gündogdu, mahallede bulunan ögrenci sayisi hakkinda genis bilgi verdi. Ek okul ve ana sinifinin acil bir ihtiyaç oldugunu Yildiz’a ileten Gündogdu: “Nüfusumuz çok yüksek. Mahallemize acilen ana sinifi ve okul gerekiyor. Bu hizmetler için arsalarimiz mevcut. Okul yapilmasi için bütün prosedürleri yerine getirdik” dedi. Konu ile ilgili açiklama yapan Il Milli Egitim Müdür Yardimcisi Celal Yildiz: “Torbali’nin nüfusu giderek artiyor. Ihtiyaç dogrultusunda okul yapilacak” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web