Büyük Torbalı

Iste rotasyona ugrayan müdürler!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Iste rotasyona ugrayan müdürler!
608 Görüntüleme
13 Ağustos 2010 - 21:29
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 Ayni okulda 5 yil süreyle görev yapan müdürler rotasyona ugradi. Ilçemizde de 14 okul müdürü, Halk Egitim Merkezi Müdürü ve Mesleki Egitim Merkezi Müdürü rotasyona takildi.

MILLI Egitim Bakanligi(MEB) Egitim Kurumlari Yöneticilerinin Atama ve Yer Degistirmelerine Iliskin Yönetmelik geçtigimiz haftalarda yayinlandi. Yönetmelige göre ayni okulda 5 yil süreyle görev yapan müdürler rotasyona ugrayacak. Ilçemizde de 14 okul müdürü, Halk Egitim Merkezi Müdürü ve Mesleki Egitim Merkezi Müdürü rotasyona ugraya-cak. Yönetmelik hükümleri çerçevesinde egitim kurumu müdürlerinden bulunduklari egitim kuru-munda bes yillik çalisma süresini tamamlayanlarin görev yerleri, il içinde ayni veya daha üst tipteki egitim kurumlari olacak sekilde tercihleri dikkate alinacak. Atanacak müdürler Yönetici Degerlendirme Formu üzerinden yapilacak degerlendirme sonucu puan üstünlügü esasina göre degistirilecek. Yapilacak atamalarin ardindan müdürlük kadrosu bos olan okul kalmayacak Millî Egitim Müdürü Ruhi Gündogdu’nun da rotasyona ugramasi gündemde.

EMEKLI MUDURLERIN YERI DE DOLACAK

2010-2011 egitim ögretim yilinda büyük bir degisim yasanacak. Rotasyon sonrasinda, ilçedeki okullarin müdürlüklerinde büyük bir bölümünde yasanacak olan degi-sim merakla bekleniyor. Pazartesi günü yapilacak olan açiklamayla müdürlerin yeni görev yerleri belli olacak.
16 müdür rotasyona ugrarken, müdür kadrosu bos olan Ticaret Meslek Lisesi, Dagkizilca Ilkögretim Okulu ve Zübeyde Hanim Anaokulu ile müdürleri emekli olan Sehit Tegmen Serdar Genç Ilkögretim Okulu, Gazi Ilkögretim Okulu ve Subasi Anadolu Ticaret Meslek Lisesi’ne yeni müdür atanacak.

ISTE O MUDURLER

TORBALI Halk Egitim Merkezi Müdürü Umit Uzun, Mesleki Egi-tim Merkezi Müdürü Dursun Kaya Öztürk, Anadolu Teknik, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Kamil Nazli, Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Alpay Karatas, Imam Hatip Lisesi Mü-dürü Hüseyin Simsek, Subasi Mustafa Topalan Lisesi Müdürü Yurtas Çelik, Cengiz Topel Ilkög-retim Okulu Müdürü Recep Dogan, Çetineller Ilkögretim Okulu Müdürü Mehmet Yelli, Fatih Ilkögretim Okulu Müdürü Meh-met Bozkurt, Ayrancilar Ilkögretim Okulu Müdürü Mehmet Ak-yildiz, Ayrancilar Atatürk Ilkög-retim Okulu Müdürü Irfan Görgülü, Ayrancilar Ege Koop. Ilkögretim Okulu Müdürü Sinan Kapusuz, Pamukyazi Ilkögretim Okulu Müdürü Hüseyin Eraslan, Özbey Ilkögretim Okulu Müdürü Ibrahim Basgün, Çapak Ilkögretim Okulu Müdürü Ahmet Gençay, Yazibasi Ilkögretim Okulu Müdürü Leyla Koyuncu rotasyon ile yeni egitim ögretim yilinda farkli yerlerde görev yapacak. Rotasyonu degerlendiren Ilçe Milli Egitim Müdürü Ruhi Gündogdu yeni isimlerin heyecan ve hareketlilige neden olacagini, bu bakimdan rotasyonlarin faydali  olacagini söyledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web