Torbalı, Aday Akademi ile eğitimde yeni modele geçti

405 Görüntüleme

Torbalı, Aday Akademi ile eğitimde yeni modele geçti

Modern eğitim olanaklarıyla Alpkent Mahallesi’nde eğitim veren Aday Akademi, öğrencilerin en büyük destekçisi olmaya devam ediyor. 6 kişilik özel sınıflarda, kişiye özel ders programları ile adından söz ettiren Aday Akademi, öğrencileri hem sınavlara hazırlıyor, hem de okulda öğrendiklerini pekiştirme imkanı sağlıyor. Uzman kadrosu ile dikkat çeken Aday Akademi ile Torbalılı öğrenciler artık derslerinden geri kalmayacaklar. Aday Akademi olarak öğrencilere büyük fırsatlar sunduklarını belirten Kurum Müdürü Gözde Değer, “Aday Akademi olarak öğrencilerimizi gerçek sınav deneyimi ile eğitiyoruz. Bire bir ders imkanı ve 6 kişilik özel sınıflarda verdiğimiz eğitim ile öğrencilerimizi hem üniversite sınavlarına hazırlıyoruz, hem de okuldaki sınavlara hazırlıyoruz” dedi.

3A EĞİTİM MODELİ İLE ÖĞRENCİLER SINAVA HAZIRLANIYOR

Türkiye’de ilk ve tek olan 3A Eğitim modeli ile öğrencileri sınavlara hazırladıklarını belirten Değer, “Aday Akademi olarak güncel eğitim programlarını yakından takip ediyoruz. Uzman eğitim kadromuzla beraber kişiye özel eğitim programları uyguluyoruz. Sınırsız konu tekrarı, YKS sınavı öncesi ders çalışma kampı, güncel ve ücretsiz yayın desteği ile öğrencilerimizin yanındayız” dedi.

YÜZDE 35 İNDİRİM FIRSATI

Gerçek sınav deneyimi ile öğrencilerin sınav korkularını yendiğini belirten Aday Akademi Müdürü Gözde Değer, “Kurumumuz bünyesinde haftada bir deneme sınavları yapıyoruz. Aynı şekilde ayda bir defa da Türkiye geneli gerçek sınav deneyimi ile öğrencilerimizi sınavlara hazırlıyoruz. 9., 10. ve 11. Sınıf öğrencilerimize yazılı sınav eğitimi de veriyoruz. Aday Akademi olarak bu dönem kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimize yüzde 35 indirim fırsatı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.