Büyük Torbalı

Torbalılı iki ‘Cenk’ tek karede

Torbalılı iki önemli isim önceki gün Darbe Araştırma Komisyonunun çalışmaları kapsamında biraraya geldi. Arslanlarlı FETÖ Araştırma Komisyonu Grup Koordinatörü Cenk Sarıgöl ve Torbalı’da doğup büyüyen Türksat Genel Müdürü Cenk Şen bu ziyarette buluştu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Torbalılı iki ‘Cenk’ tek karede
193 Görüntüleme
07 Aralık 2016 - 12:36
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 

TBMM 15 Temmuz Darbe FETÖ Araştırma Komisyonu darbe kalkışmasında hedef olan, ağır bombardıman ve ateş altında kalan TÜRKSAT’ı ziyaret etti. Komisyon üyeleri ve uzmanlarını TÜRKSAT’a gelişlerinde yönetim kurulu başkanı eski Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül ve Genel Müdür Cenk Şen ve ilgili kısım amirleri karşıladı.

EV SAHİBİ TORBALILI

Bu ziyarette TBMM 15 Temmuz Darbesi ve FETÖ Araştırma Komisyonu Grup Koordinatörü Torbalılı Cenk Sarıgöl ziyaret eden heyette yer alırken, Torbalı’da doğup büyüyen ve ailesi Torbalı’da yaşayan Türksat Genel Müdürü Cenk Şen ise ev sahibi olarak bulundu. Komisyon heyetine bir sunum yapan Cenk Şen 15 Temmuz Gecesi Türksat’ta yaşananları anlatarak, Türksat çalışanların darbecilerin mesajını millete ulaştırmadan kestiklerini buna mukabil Sayın Başbakanımız, MHP Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımızın darbecilere karşı halkımızı dik durmaya çağıran mesajının iletilmesini sağladıklarını söyledi.

CENK SARIGÖL’ÜN DUYGUSAL ANLARI

Bu arada 15 Temmuz gecesi darbecilerin vurup, hem müdahale edilmesini engelleyip, hemde 20 metre ileride ki ambulansa götürülmesine izin vermeyerek başında ölümüne kadar bekledikleri Türksat Tesisler İşletme Direktörü Şehit Ahmet Özsoy’un Cenk Sarıgöl’ün aynı dernekte birlikte çalıştıkları arkadaşı olduğu öğrenildi. Heyete sunum yapılırken Şehit Türksat personelleri Ahmet Özsoy ve Ali Karslı’nın biyoğrafileride okundu. Bu sırada Cenk Sarıgöl’ün gözleri dolarak toplantıyı terk ettiği görüldü.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web