Büyük Torbalı

Atilla Kaya çıkarması

AK Parti’nin Torbalılı İzmir Milletvekili Atilla Kaya, geçtiğimiz Pazartesi akşamı Torbalı’da konuştu. Torbalı Ziraat Odası’nın davetlisi olarak ilçeye gelen Kaya, Belediye Kültür Merkezi’nde 1000 kişinin önüne çıktı. Tam 85 dakika boyunca resmen kesintisiz konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Atilla Kaya çıkarması
Gökhan YALKALK( g.yalkalk@buyuktorbali.com )
112 Görüntüleme
22 Mart 2017 - 9:29
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Uzun zamandır böyle konuşma görmedim. Çok başarılı bir buluşma gerçekleşti. Salon tıka basa doluydu. Atilla Kaya, soluksuz bir şekilde referandumu ve neden ‘Evet’ denilmesi gerektiğini anlattı. İlgi gerçekten de çok yoğun oldu.

Uzun zamandır bu kadar kalabalık ve coşkulu bir siyasi toplantı görmemiştim. Yalnız, Milletvekili Atilla Kay gün geçtikçe çok daha iyi bir siyasetçi haline gelmiş. Salona olan hakimliği, konuşmaları, birbiri ardına verdiği müjdeler çok netti. Tabi yerelden ulusal siyasete çıktıktan sonra kendini çok fazla geliştirmiş. Umarım ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlerde görürüz Torbalı’nın evladını.

Tabi burada AK Parti İlçe Teşkilatı’nı da kutlamak gerek. Çok iyi organize olmuşlar. Salonu tıka basa doldurmayı başarmışlar. Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, ev sahibi olarak Ziraat Odası Başkanı Yılmaz Girgin, Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, Çiftçi Malları Koruma Başkanı Mehmet Soykan da toplantıya katılan isimlerdendi.

ÜLKÜCÜ GENÇLER DURMAK BİLMİYOR

Ülkü Ocakları Torbalı Başkanlığı, son aylarda yaptığı faaliyetlerle dikkat çekiyor. Zekeriya Hançer başkanlığındaki Ülkü Ocakları aktif bir şekilde çalışıyor. Hemen hemen her gün farklı aktivitelerle gündeme geliyor.

Bir bakıyorsun, rahmetli Fırat Çakıroğlu’nu ölüm yıldönümünde mezarı başında anıyor, bir bakıyorsun meydanda lokma döküyor, bir de bakıyorsun engelli bir kardeşimizin ihtiyacını gidermek için ön ayak oluyor. Çok aktifler. Kimseye sataşmadan, laf atmadan sadece işlerini yapıyorlar.

Vallahi tebrik ediyorum Ülkü Ocakları’nı ve yönetimini. Çok başarılı bir şekilde çalışıyorlar. Kimseyi rahatsız etmeden, savundukları doğruları anlatıyorlar. Daha bugüne kadar bir taşkınlıklarını görmedim. Öyle kolay kolay da göremezsiniz zaten. Zekeriya Hançer, gençlerle de sık sık bir araya gelerek onlarla istişare yapıyor. Toplantılarda Ülkücü gençliğin nasıl olması gerektiğini anlatıyor sürekli olarak. Torbalı ülkücü camiası iyi bir siyasetçi kazanacaktır ilerleyen yıllarda.

BAM TELİMİZİ TİTRETEREK GİTTİ

Basın dünyası bir güzel insanı daha kaybetti.. Yazdığı yazılarla, sunduğu programlarla her daim bam telimizi titreten bir üstattı Tayfun Talipoğlu.

Yıllarca yaptığı programlar, savunduğu fikirlerle topluma ışık saçan Tayfun Talipoğlu genç yaşında aramızdan ayrıldı. Doğruları söylemek uğruna işinden olan, her dönem dik duran onurlu gazetecilerimizdendi.

İzmir’deki evinde rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan 55 yaşındaki Talipoğlu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Allah taksiratını affetsin.

REKLAM ÇOK ÖNEMLİ

AK Partili Torbalı Belediyesi’nin en büyük eksiklerinin başında, yaptıkları hizmeti duyuramamak ve tanıtamamak geliyordu hep. Bu konuda bir gazeteci olarak ben de birçok kez yetkililerle görüşüp serzenişte bulunmuştum.

Fakat son zamanlarda gördüğüm kadarıyla işler baya bir değişmiş. Olması gerektiği gibi bir çalışma yapılıyor. Yapılan her iş, gerçekleştirilen her proje tabana sistematik bir şekilde ulaştırılıyor. Bu da belediyenin çalışmalarını daha iyi tanıtma fırsatı sunuyor.

Bu konuda belediyenin kendisini geliştirdiğini söyleyebilirim. Önce gazeteciler, ardından muhtarlar, sonra sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve son olarak belediye çalışanlarına yönelik toplantılarla, hizmetler tek tek tanıtıldı. Yaptığım görüşmeler neticesinde bu işlere daha fazla ağırlık verileceğini de öğrendim.

 

 

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web