Büyük Torbalı

Dipsiz Kuyuyu Biliyorum

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Dipsiz Kuyuyu Biliyorum
278 Görüntüleme
05 Ağustos 2010 - 21:45
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DEGERLI okurlarim son günlerde bazi kisilerin gizli plan ve tuzaklar içerisinde oldugunu duyuyorum. O kisilere buradan duyurulur, size kuyu buldum. Evet yanlis duymadiniz kuyu buldum. Madem beni kuyuya atmak istiyorsunuz adresi ben belirteyim. Unlü kuyularin tam listesi var elimde. Birinci kuyu Çapak Serenli Mevkii-inde. Ikincisi Deringöz Kuyusu. Deringöz Mev-kii’nde. Uçüncüsü Ibis’in kuyusu. Seytan Çami Mevkii’nde. Dördüncü Dere kuyu. Besinci Helvacipinar kuyusu. 6. Dümbüldek. 7. Kurtçu Kuyusu. 8. Kakonun kuyusu. 9. Makarali Kuyu. 10. Dipsiz kuyu. Bunun mevkisini ve noktasini sadece ben biliyorum Ögrenmek isteyenlere duy-urulur. Iste kuyu, iste Hüseyin Günaydin, buyu-run harekete geçin…

YEGENIM ÖMER! SEN BUSUN ISTE

DEGERLI okurlarim garip duygular içerisin-deyim. Bir yanim içimdeki süphelerin gide-rilmeye baslamasi bakimindan mutlu diger bir tarafim da ‘Acaba’ hissi ile tedirgin. Yegenim Ömer Günaydin’dan söz ediyorum. Kendisi AK Partili Izmir Milletvekili Ibrahim Hasgür’e Basbakan’in kendisine gönderdigi mektubunu sununca duygusal anlar yasanmis. O mektup gerçek ve beni de duygulandiran bir mektup. Yegenim Ömer ayni gün DP eski Genel Baskani Süleyman Soylu ile biraraya gelmis. Ömer’in gazetesinin orta sayfasinda sagda Hasgür ile görüsmesi, sonra Soylu ile görüsmesi var. Hasgür ile Soylu’nun ortak noktasi ise Anayasa degisikligine ‘Evet’ oyu vermeleri. Iste ben bu noktadan çok mutluyum. Çünkü görüyorum ki Ömer özüne dönüyor. Bilenler iyi bilir ki bir Milli Görüs kökenli bir aileyiz. Ömer Anayasa degisiklige ‘Evet’ oyu verenlere selam çakarak, kol kola girerek iyi bir mesaj vermekte.
Bu yolda devam et yegenim. Sen busun çünkü. Sana ‘degistin’ diyenlere en güzel cevabi veriyorsun. Korkma, açik açik, ‘Evet ben de vesayetin kalkmasini, anayasanin degismesini istiyorum’ de. Bunu fotograflarda mesaj olarak sunuyorsun ama bu yeterli degil. Elinde medya gücü var. Aydin’daki MHP’lilerin ‘Hayir’ oyu verecegi haberine yer verecegine Torbali’daki ‘Evet’çileri yaz. Senin hamurunda müthis bir cesaret var. Simdi onu sergileme zamani. Gazetenin ortagi olan CHP Ilçe Yönetim Kurulu Uyesi Semih Canbeldek’ten dolayi olusan ‘CHP’nin Gazetesi’ imajini yikmanin tam zamani. Askeri darbelere, cuntaya ve contaya son…. Haydi yegenim, sen-inle gurur duydum

KÖSE YAZARI “EVET” DIYEMEZ MI?

SEVGILI okurlarim dün beni arayan bir okurum, “Hüseyin Bey büyük yazarsin ama lütfen referandum ile ilgili görüsünü açiklama. ‘Evet’ oyu verecegini açiklaman okuyucuyu yönlendirme anlamina gelebilir” dedi. Bu görüse saygi duyuyorum ama katilmiyorum. Hangi gazeteye bakarsaniz bakin köse yazarlari-nin kendi kisisel görüslerini net bir sekilde söyle-diklerini görürsünüz. Bu dünyanin her yerinde böyle. Gazete tarafsiz olur, haberler objektif olur ama köse yazarinin kendine ait bir fikri mutlaka vardir. Ben kimseye ‘Evet’ oyu verin diyemem ama ‘Evet’ oyu atacagimi söyleyebilirim. Bir baskasi da çikip ‘Hayir’ oyu verin diyebilir. En dogal hakki. Nitekim bizim gazetemizde çok açik bir sekilde ‘Hayir’ oyu verilmesi gerektigini söyleyen çok yazar var. Bu renkliliktir. Bunda rahatsiz edici bir durum yok. Tam tersi eger gazetede sadece ‘Hayir’ oyu verilmesi gerektigini söyleyen yazarlar olursa tuhaf olur. Sanirim bir de bu pencereden bakarsaniz benim görüslerim sizi rahatsiz etmeyecektir. Allah’a emanet olun.

NOT: Geçtigimiz gün Saglik Grup Baskanligina çagrida bulunarak kizartilmis tavuklarin denetlenmesi gerektigini söylemistim. Saglik Grup Baskani Doktor Ismail Arslan önceki gün gazetemizi arayarak bu denetimlerden Tarim Bakanliginin sorumlu oldugunu söylemis.
Bizi bilgilendirdigi için tesekkür ediyoruz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web